Kontrola kvality řasokoulí je zásadní část naší práce. Řasokoule, které posíláme do světa, jsou vždy 100% zdravé a zelené. Jednu po druhé pečlivě třídíme podle jejich zdravotního stavu. Řasokoule, které pro nás nejsou stoprocentní, umísťujeme do našeho léčebného systému, ve kterém si pobudou několik měsíců. Poté znovu projdou procesem třídění, a když se nám stále nezdají plně zdravé, léčebná kůra se opakuje. Díky tomu máte jistotu, že od nás neobdržíte zažloutlé či nahnilé řasokoule.

Řasokoule premium a standard

Pravděpodobně jste si všimli, že rozdělujeme každou velikost řasokoulí (kromě baby) na prémiové a standardní. Asi se ptáte, co může být na řasokoulích prémiového. Je to jejich tvar.

Přesto, že mají řasokoule slovo koule ve svém názvu, málokterá z nich je skutečně pravidelně kulatá. Drtivá většina je spíše šišatá, nebo má všelijak tvarované části. Skutečně kulatých řasokoulí je pouhých 5%.

Standardní řasokoule

Řasokoule typu standard mohou mít v podstatě jakýkoliv tvar, který jim příroda nadělila. Neděláme z toho vědu a zkrátka zabalíme takové řasokoule, které nám první přijdou pod ruce.

U všech standardních řasokoulí ručíme za jejich 100% zdravotní kondici.

rasokoule standard
Řasokoule standard

Prémiové řasokoule

Řasokoule typu premium pečlivě vybíráme ze všech našich řasokoulí a balíme pouze ty nejkulatější. Stoprocentní kulatost nemůžeme zaručit. Ručíme však za to, že se dokonalosti alespoň přibližují.

U všech prémiových řasokoulí ručíme za jejich 100% zdravotní kondici.

rasokoule premium
Řasokoule premium

Pokud váháte jestli pořídit standardní nebo prémiové řasokoule, můžeme Vám na to říct jediné.

“Co stvořila příroda je samo o sobě krásné, ať to má jakýkoliv tvar.”