Řasokoule i skleněné dózy balíme tak, aby i při nešetrném zacházení nemohlo dojít k poškození. Řasokoule jsou doručeny ve 100% případů zcela v pořádku a dózy v 99,9%. Jakékoliv pochybení dopravce okamžitě napravujeme zasláním nové dózy.

Zasílání řasokoulí

Jak jistě víte, řasokoule jsou extrémě odolné rostliny a krátký transport jim neuškodí. Skladujeme je v boxech s vodou a když přijde jejich čas, vložíme je do zipovacího sáčku, který perfektně izoluje. Tím je zajištěna 100% vlhkost, ve které mohou žít řasokoule až několik týdnů, aniž by byly ponořeny ve vodě.

Vysoké teploty ani kompletní promrznutí řasokoulím také neuškodí, takže se nemusíte bát objednávat ani za tuhých mrazů.

Zasílání skleněných dóz

Při zasílání křehkého skla musíme vycpávat balíky skutečně velkým množstvím výplňového materiálu. Jelikož se snažíme vyhýbat nákupu nových plastových výplňových materiálů, přijatelným materiálem je pro nás papír. A to zpravidla takový papír, který už svoji prvotní misi splnil. Proto vycpáváme starými novinami, letáky a skartovaným papírem z kanceláří. Všechen tento papír by v lepším případě skončil v recyklačním procesu (který stojí spoustu energie), ale my mu dáme druhou šanci vyniknout – ochrání sklo při přepravě. Výjimečně se můžete v našich balíčkách setkat s plastovými výplněmi, které k nám přijdou se zbožím od našich dodavatelů.

Za bezpečné doručení ručíme!